Energetyczna rewolucja I

poniedziałek, 17 października 2011 - 13:22

Poniżej pomożemy dobrać odpowiednie preparaty do Twojej dyscypliny. W pierwszym odcinku serii przyjżymy się bliżej wysiłkom długotrwałym  o umiarkowanej intensywności.

ANABOLIZM KATABOLIZM CO WYBIERASZ?

czwartek, 13 października 2011 - 11:40

W OKRESIE DZIECIŃSTWA W NASZYM ORGANIZMIE PRYM WIEDZE JEDEN Z KIERUNKÓW METABOLICZNYCH ? ANABOLIZM. DZIĘKI JEGO PRZEWADZE MŁODY USTRÓJ ROŚNIE, ROZWIJA SIĘ. W OKRESIE DOROSŁOŚCI ANABOLIZM I KATABOLIZM ZNAJDUJĄ SIĘ W STANIE RÓWNOWAGI.

Ćwiczenia z hantlami kulistymi

Ćwiczenia z hantlami kulistymi

czwartek, 17 lutego 2011 - 8:42

Zależy Ci na poprawie siły i smukłości mięśni, a jednocześnie męczy Cię monotonia treningu siłowego? Ćwicz z kulistymi hantlami Kettlebell.

Modna dieta Zone - hit czy kit?

Modna dieta Zone - hit czy kit?

czwartek, 17 lutego 2011 - 8:40

Modna za oceanem dieta Zone (strefowa), którą pokochały gwiazdy Hollywood, opiera się na przekonaniu, że żywność może działać na ludzkie ciało jak lek.

Co zrobić, aby ustrzec się kontuzji na stoku?

Co zrobić, aby ustrzec się kontuzji na stoku?

czwartek, 17 lutego 2011 - 8:38

Wielkimi krokami zbliżają się do nas chwile ekstremalnych wrażeń. Już dwa miesiące przed sezonem pasjonaci nart i snowboardu powinni rozpocząć przygotowania.

Ski trening - przygotowanie do sezonu

Ski trening - przygotowanie do sezonu

czwartek, 17 lutego 2011 - 8:31

Zima to  szaleństwo na śnieżnych stokach. To odpowiedni czas na aktywność fizyczną na świeżym powietrzu.  Czy jesteśmy przygotowani, by czuć się na stoku sprawnie i rozkoszować się przyjemnością jazdy?

Zastępcze formy treningowe

Zastępcze formy treningowe

czwartek, 17 lutego 2011 - 8:24

Przemierzając tysiące kilometrów, tracąc litry potu, w końcu zdzierając podeszwy super szybkich butów, przychodzi moment kiedy wyjście na trening nie jest najwspanialszą chwilą dnia.

Bieg na orientację

Bieg na orientację

wtorek, 11 stycznia 2011 - 9:46

Bieg na orientację jest w Polsce mało znaną dyscypliną. W Skandynawii to sport niezwykle popularny, w Szwecji uczy się go nawet w szkołach. Pierwsze zawody zostały zorganizowane w roku 1897 w Norwegii.

Biegacz na siłowni

Biegacz na siłowni

wtorek, 11 stycznia 2011 - 9:42

Jednym z nieodzownych elementów szkolenia biegacza, powinien być trening wspomagający na siłowni. Pozornie może wydawać się, że nie wpłynie on znacząco na poprawę rezultatów uzyskiwanych na zawodach.

Aquafitness - przyjemne z pożytecznym

Aquafitness - przyjemne z pożytecznym

wtorek, 11 stycznia 2011 - 9:38

Na basen wybieramy się przede wszystkim po to, aby popływać. To dobry sposób na wyrzeźbienie sylwetki, ale wymaga pewnych umiejętności technicznych, bez..

Idealny fitness klub

Idealny fitness klub

wtorek, 11 stycznia 2011 - 9:32

Korci cię by zapisać się na aerobik, ale jeszcze nie zdecydowałaś który klub wybierzesz. Chcesz chodzić na siłownię, ale nie wiesz czym kierować się przy jej wyborze? Oto nasze rady.

Stowarzyszenie Podciągania Na Drążku

Stowarzyszenie Podciągania Na Drążku

poniedziałek, 13 grudnia 2010 - 13:59

 

Wśród dyscyplin sportów siłowych możemy wyróżnić m. in. podnoszenie ciężarów, trójbój siłowy, arm wresling...

Kulturystyka w Polsce

Kulturystyka w Polsce

poniedziałek, 13 grudnia 2010 - 13:54

Do Polski kulturystyka przedostała się za sprawą redaktora Stanisława Zakrzewskiego i jego magazynu "Sport dla Wszystkich", który zaczął się ukazywać po odwilży politycznej 1956 r.

Życie Josepha Pilatesa

Życie Josepha Pilatesa

poniedziałek, 13 grudnia 2010 - 13:50

Biografia Josepha Pilatesa - droga od chorowitka do atlety. Pilates  wykonywał w swoim życiu wiele zawodów m.in. był bokserem, cyrkowcem i pielęgniarzem.

Historia Aerobiku

Historia Aerobiku

poniedziałek, 13 grudnia 2010 - 13:47

 

Choć ruch przy muzyce towarzyszy człowiekowi od zarania dziejów to historia aerobiku rozpoczyna się dopiero w latach 70. XX wieku...

Odchudzanie na bieżni

poniedziałek, 8 listopada 2010 - 15:36

Dieta cud? Nie ma cudów - tłuszczu pozbędziesz się tylko, jeśli będziesz się ruszać. Zasady odchudzania są proste: musisz zjeść mniej kalorii niż spalasz, ale na tyle dużo, aby organizm nie zaczął się bronić spowalniając metabolizm.

Ćwiczenia na klatkę ze sztangielkami

poniedziałek, 8 listopada 2010 - 14:09

Rozpiętki ze sztangielkami w leżeniu na ławce poziomej.

Suplementacja: kreatyna

Suplementacja: kreatyna

czwartek, 4 listopada 2010 - 16:06

Kreatyna to jeden z najskuteczniejszych bezpiecznych suplementów dla sportowców. Ten anabolik wspomaga przyrost masy mięśniowej, zwiększa wytrzymałość, a pewne badania wskazują, że może również podnieść zdolności intelektualne.